Cum s-au distrat fotomodelele în ultima noapte din an

După un an presărat cu prezentări de modă, ședințe foto și evenimente la care au fost nevoite să participe, cele mai apreciate fotomodele au petrecut înconjurate de… alte modele și prieteni apropiați.

Kendall Jenner și Gigi Hadid s-au bucurat de un succes enorm pe plan profesional în 2016, în timp ce pentru Behati Prinsloo și soțul ei, Adam Levine, 2016 a fost anul în care s-a născut fetița lor, Dusty Rose. Citește în continuare și vezi ce au purtat fotomodelele în ultima noapte din an, dar și alături de cine au ales să o petreacă.

 

Lily Aldridge

 

Ruby Aldridge

Welcome to the future

O fotografie postată de Ruby Aldridge (@rubyaldridge) pe

 

Kendall Jenner

🍾

O fotografie postată de Kendall (@kendalljenner) pe

 

Bella Hadid

Lucky me ❤❤❤❤

O fotografie postată de Bella Hadid (@bellahadid) pe

 

Emily Ratajkowski

Cheers to New Years

O fotografie postată de Emily Ratajkowski (@emrata) pe

 

Joan Smalls

Happy New Year everyone! Much Happiness, endless success and infinite love ❤️ 🎉🎊🎉

O fotografie postată de Joan Smalls (@joansmalls) pe

 

Riley Montana

Sit pretty act up!!! 💃🏾 Happy new year 💋

O fotografie postată de Riley Montana (@loveme_rileym) pe

 

Behati Prinsloo

🖤🖤 2017 we ready for ya

O fotografie postată de Behati Prinsloo Levine (@behatiprinsloo) pe

 

Taylor Hill

Peace out 2016 it was real 🎉

O fotografie postată de Taylor Hill (@taylor_hill) pe

 

Cindy Crawford

Getting ready to ring in 2017 with these guys!

O fotografie postată de Cindy Crawford (@cindycrawford) pe

Foto: Northfoto, Instagram

erika
erika.chivu@ringier.ro